Küüliku pügamise teenus

Kui keegi on oma lemmikust küülikuga hädas ja tegu on karvasemat sorti isendiga, siis pakun PÜGAMISE teenust.Vastavalt kliendi soovile, kas pügada kõhualune paljaks, pulstunud kohad või üleni.Kogemuseks võiksin märkida 70 pealist angoora küülikute farmi, kus iga isend vajab 3 kuuliste vaheaegadega paljaks pügamist, seda siis alates 2 elukuust.

Miks peaks karvast lemmik küülikut pügama?Sest jalgade vahele tekkivad pultsakad vaevad teie lemmikut, nad kisuvad nahka, on oht hauduma minna .Lisaks võib küülik nii hullusti minna vilti, et selja peale moodustub vildist kilp, mis kindlasti vajab eemaldamist.

Miks võiks aeg-ajalt karvase küüliku päris paljaks pügada?Sest loom harib usinalt oma karvakatet ja neelab omale lõpuks karvapallid kõhtu, kust ta enam neid ise välja ei saa.Loom muutub peale pügamist elavamaks , söögiisu paraneb ja karvkate kasvab ilma pusadeta kenasti ühtlaselt tagasi.
Pügamise hind on 25 eur küülik , juhul, kui tegu on “mõistliku” isendiga st. väikesed erimeelsused on lubatud. Ei kasuta narkoosi.

Pügan Harjumaal, Hirvli külas, Angorarabbitstoursi farmis.

Info tel. 56501119 Airi
Looma hea ja sõbralik kohtlemine garanteeritud.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s